⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Rodeløkka

Oslo

Diesel

16.18 kr/l

fra

Bensin 95

16.66 kr/l

fra

HVO100

17.33 kr/l

fra

290 stasjoner i Rodeløkka · 24 merker i Rodeløkka

StasjonMerkeDieselBensin 95
HvalstadUno X Uno X16.1816.66
Shell MastemyrRecharge Recharge19.0917.6
Esso LomKople Kople19.2517.78
Circle K Nordstrand 19.2917.81
Circle K StoroKople Kople19.3218.39
circle k flaskebekk 19.4617.99
Circle K Smestad 19.518.51
Shell Vettre 19.7117.98
automat1 sporveisgata 19.7620.09
Shell Marienlyst 20.3520.49
Circle K Truck KongshavnST1 Truck ST1 Truck20.3527.34
Revheim StorbilvaskDiverse Diverse20.626.11
RB Energi LørenskogDiverse Diverse20.7325.91
Hålogaland Varmeservice Shell Oljesenter 20.7919.27
Circle K Brobekkveien 20.9821.32
Esso Røa 20.9821.32
Esso Stabekk 20.9821.32
Circle K E6 Berger 21.3418.04
BEF IndsethDiverse Diverse21.3629.35
DRIV Ulven 21.59—
UlvenDRIV DRIV21.5930.63
NesoddenPedersen Varmeservice Pedersen Varmeservice21.630.63
FagerstrandPedersen Varmeservice Pedersen Varmeservice21.629.53
Uno-X Truck AlnaUno X Uno X22.3119.37
NebbenesDRIV DRIV22.34—
Circle K Slemmestad 22.5719.39
SinsenST1 ST122.8226.82
FredensborgUno X Uno X22.8427.57
AskerEsso Esso22.8626.56
BekkestuaUno X Uno X22.8726.79
FornebuCircle K Circle K22.9426.22
SognEsso Esso22.9525.62
RyenEsso Esso22.9526.61
RælingenYX YX22.9525.76
SkedsmoST1 ST122.9825.98
AlnaEsso Esso22.9928.63
Esso RamstadslettaAutomat 1 Automat 122.9917.54
MaritimUno X Uno X23.0326.04
GjønnesUno X Uno X23.0326.5
FrognerST1 ST123.0425.86
SkedsmokorsetCircle K Circle K23.0526.56
FurusetST1 ST123.0626.73
SmalvollveienUno X Uno X23.127.44
HaugenstuaEsso Esso23.128.06
FlaskebekkCircle K Circle K23.126.73
NittedalUno X Uno X23.1126.64
NordbyveienEsso Esso23.1328.88
RommenST1 ST123.1426.69
KjellerholenEsso Esso23.1429.08
BjerkeCircle K Circle K23.1828.03
OppsalUno X Uno X23.1830.24
FugleåsenUno X TRUCK Uno X TRUCK23.1830.1
Gjelleråsen SørAutomat 1 Automat 123.1927.15
AbildsøCircle K Circle K23.230.03
Ullern ØstUno-X 7-Eleven Uno-X 7-Eleven23.2130.1
Ullern VestUno X Uno X23.2230.2
HaslumEsso Esso23.2226.91
NygårdskryssetUno X Uno X23.2525.88
SandvikaCircle K Circle K23.2628.64
KalbakkenEsso Esso23.2730.03
GressbanenUno X Uno X23.2827.01
MastemyrST1 ST123.2826.72
Østre Aker VeiUno X Uno X23.327.33
VettreST1 ST123.326.83
RælingenEsso Express Esso Express23.3227.84
TrondheimsveienCircle K Automat Circle K Automat23.3526.01
LambertseterUno X Uno X23.4126.23
NordstrandCircle K Circle K23.4325.6
LillestrømST1 ST123.4526.7
StrømmenST1 ST123.4627.91
SandvikaST1 ST123.4928.71
Torneveien DrivstoffDiverse Diverse23.4930.35
AlfasetUno X Uno X23.5127.45
StrømmenUno X Uno X23.5625.83
MortensrudST1 ST123.5827.67
HolmliaEsso Esso23.6330.61
AskerST1 ST123.6325.66
LillestrømUno X Uno X23.6426.68
FlatebyUno X Uno X23.6430.63
Nedre BekkelagetUno X Uno X23.6526.48
UllernST1 ST123.6727.78
RælingenUno X Uno X23.6826.4
LørenskogCircle K Circle K23.7226.48
KirkeveienAutomat 1 Automat 123.7327.68
GrorudST1 ST123.7626.58
SlemmestadCircle K Circle K23.7628.05
TveitaEsso Esso23.7927
BergerUno X TRUCK Uno X TRUCK23.8125.94
NittedalEsso Esso23.8226.06
SkøyenCircle K Circle K23.8526.83
JerikoveienAutomat 1 Automat 123.9125.61
BrynUno X Uno X23.9526.66
Shell Express Haslum 23.9927.46
Bærums VerkST1 ST12425.71
VinterbroUno X Uno X2428.11
Gjelleråsen NordUno X Uno X24.1425.92
FetsundUno X Uno X24.1526.68
Linderud NordUno X Uno X24.1826.86
GrorudUno X Uno X24.1825.74
TusenfrydCircle K Automat Circle K Automat24.1925.63
KværnerST1 ST124.2128.69
FetsundKople Kople24.2619.06
SkårerST1 ST124.3127.04
ØkernCircle K Circle K24.3926.34
NesbruST1 ST124.427.35
VinderenST1 ST124.4725.97
KolbotnCircle K Circle K24.4826.29
SkiCircle K Circle K24.5527.23
StoroCircle K Automat Circle K Automat24.5627.05
BogstadCircle K Circle K24.5628.13
KarihaugenEsso Esso24.5726.7
KastelletST1 ST124.5930.74
SkårerEsso Esso24.6425.73
PrinsdalST1 ST124.7125.61
BrynsengCircle K Circle K24.8126.7
LanghusCircle K Circle K24.8327.49
SlependenUno X Uno X24.8628.23
BølerCircle K Circle K24.8727.78
Linderud SørUno X Uno X24.927.79
Oksenøya Marina BærumDiverse Diverse24.91—
LillestrømCircle K Automat Circle K Automat24.9125.75
SmestadCircle K Circle K24.9728.16
KongshavnCircle K Truckdiesel Circle K Truckdiesel25.0128.69
FjellhamarCircle K Circle K25.0226.04
HellerudveienEsso Esso25.0428.62
GrorudEsso Express Esso Express25.0826.34
LillestrømEsso Esso25.1626.03
SlemmestadUno X Uno X25.2326.45
TåsenUno X Uno X25.2926.79
NadderudCircle K Circle K25.2927.71
Østre AkerAutomat 1 Automat 125.3225.9
BjølsenST1 ST125.3727.04
EtterstadST1 ST125.3825.89
OppegårdAutomat 1 Automat 125.426.76
RykkinnUno X Uno X25.4628.29
ØsteråsUno X Uno X25.527.53
Skedsmovollen VestST1 ST125.5127.52
GjerdrumST1 ST125.5226.39
BreivollveienAutomat 1 Automat 125.5527.23
HvamUno X Uno X25.5527.53
TrondheimsveienEsso Esso25.5926.09
LilleakerCircle K Circle K25.627.13
SværsvannUno X Uno X25.6226.57
StrømmenEsso Esso25.6327.52
GriniUno X Uno X25.6627.05
AskerCircle K Circle K25.6627.28
HøvikAutomat 1 Automat 125.7228.66
HaslumST1 ST125.7327.12
KolsåsUno X Uno X25.7427.95
RegnbuenAutomat 1 Automat 125.7426.66
HøvikUno X Uno X25.7925.71
HakadalUno X Uno X25.8425.78
HeggedalEsso Esso25.8630.23
Solvik Marina HøvikDiverse Diverse26.04—
Skedsmovollen ØstST1 ST126.1125.96
FetsundCircle K Circle K26.228.08
RudYX YX26.3129.99
KjellerCircle K Circle K26.3626.63
SkjettenEsso Express Esso Express26.7828.13
SlependenEsso Esso26.9630.21
AskerAutomat 1 Automat 127.1625.76
SofiemyrUno X Uno X27.4725.55
Shell Kastellet 27.5729.07
Uno-X BrynRecharge Recharge27.5928.99
Automat1 Oppegård 27.6328.72
RortunetAutomat 1 Automat 127.7530.76
GrefsenEsso Express Esso Express27.7725.91
Shell StrommenKople Kople27.7929.19
ManglerudST1 ST127.8528.43
Frogner u yCircle K Automat Circle K Automat27.9829.35
Kiellands PlassCircle K Circle K28.0625.64
Esso HermansverkCircle K Circle K28.1229.98
BærumsveiCircle K Automat Circle K Automat28.1330.56
BrynCircle K Circle K28.1927.07
Circle K SkedsmokorsetRecharge Recharge28.1929.37
Lindøya MarinaDiverse Diverse28.23—
Kavringen MarinaDiverse Diverse28.25—
Circle K Ski 28.3529.59
RustadUno X Uno X28.3629.8
E BergerCircle K Circle K28.3929.57
RyenUno X Uno X28.4128.87
Vollen MarinePreem Preem28.5330.02
BelsetEsso Express Esso Express28.6530.65
KolbotnST1 ST128.6929.82
E FurusetCircle K Circle K28.7929.28
Esso VoyenengaEsso Esso28.9530.95
Carl BernerDiverse Diverse——
TøyenRecharge Recharge——
Ragde Charge Thorvald Meyers gateRagde Charge Ragde Charge——
Bakehuset ØkernDiverse Diverse——
Oslo Central - Sentrum P-hus SuperchargerTesla Tesla——
BjølsenRecharge Recharge——
Ragde Charge Rema 1000 EtterstadRagde Charge Ragde Charge——
Taxi - Olav Vs gateMer Mer——
Frogner OsloRecharge Recharge——
ODI Taxi BrynRecharge Recharge——
Filipstad, OsloRecharge Recharge——
Grønlia OsloRecharge Recharge——
KongshavnST1 ST1—26.12
BYM Filipstad - DB SchenkerDiverse Diverse——
Oslo North Ullevaal SuperchargerTesla Tesla——
BYM Filipstad - DHLDiverse Diverse——
BYM Filipstad - PostenDiverse Diverse——
FilipstadYX Truck YX Truck—30.65
Ragde Charge BrobekkveienRagde Charge Ragde Charge——
Ryen EnergistasjonKople Kople——
McDonald's UllevålRagde Charge Ragde Charge——
Bryn SenterMer Mer——
Kongen Marina OsloDiverse Diverse——
McDonald´s AlnabruRecharge Recharge——
Obs AlnabruKople Kople——
Linderud SenterMer Mer——
Våler SmedstunDiverse Diverse——
Alna senterKople Kople——
Oslo VestIONITY IONITY——
YX 7-Eleven BekkelagetRecharge Recharge——
SkøyenRecharge Recharge——
Volvo FurusetCircle K Truckdiesel Circle K Truckdiesel——
McDonald´s FurusetRecharge Recharge——
UllernEnergi1 Olje Energi1 Olje——
YX 7-Eleven Ullern VestRecharge Recharge——
YX 7-Eleven MaritimRecharge Recharge——
71004 MaritimDiverse Diverse——
McDonald´s GrorudRecharge Recharge——
Grorud SenterMer Mer——
Møller Bil Oslo VestDiverse Diverse——
Obs HaugenstuaKople Kople——
Kiwi BogstadRecharge Recharge——
K89Recharge Recharge——
Obos Fornebu - AnsattparkeringRecharge Recharge——
Senter Syd MortensrudKople Kople——
Mortensrud bussdepotDiverse Diverse——
RastaDiverse Diverse——
Stovner SenterMer Mer——
Stovner OsloRecharge Recharge——
Tangen SenterMer Mer——
OksenøyaEnergi1 Olje Energi1 Olje——
Oksenøya MarinaEnergi1 Olje Energi1 Olje—28.43
Spar SnarøyaRecharge Recharge——
Triaden StorsenterKople Kople——
NadderudhallenDiverse Diverse——
Metro Senter LørenskogKople Kople——
Oppegård BåtforeningDiverse Diverse——
YX 7-Eleven HøvikRecharge Recharge——
McDonald´s LørenskogRecharge Recharge——
7-Eleven GjelleråsenRecharge Recharge——
Kiwi HaganRecharge Recharge——
KolbotnST1 ST1——
Trondheimsveien - Mortens KroDiverse Diverse——
Solvik MarinaST1 ST1—29.96
Kolbotn TorgMer Mer——
Kiwi SønsterudveienRecharge Recharge——
Burger King HvamKople Kople——
HvamDiverse Diverse——
Kiwi Kirkekrysset NesoddenRecharge Recharge——
Sandvika v/E18Diverse Diverse——
Sandvika parkeringKople Kople——
Uno-X Sofiemyr ——
Møller Bil RomerikeDiverse Diverse——
Sandvika Storsenter P5Kople Kople——
Sandvika Storsenter ny delKople Kople——
MosenteretKople Kople——
Extra DønskiKople Kople——
Birger N Haug LillestrømRecharge Recharge——
Obs LillestrømKople Kople——
Obs Bygg BærumKople Kople——
Rykkinn SenterMer Mer——
IKEA SlependenRecharge Recharge——
Extra BrånåsenKople Kople——
LillestrømKople Kople——
Meny ÅråsenRecharge Recharge——
Skedsmo SenterMer Mer——
SkedsmokorsetUno X Uno X——
Holmen SenterKople Kople——
Kiwi BøleråsenRecharge Recharge——
McDonald´s BergerRecharge Recharge——
Kiwi FjellboRecharge Recharge——
7-Eleven HakadalRecharge Recharge——
Alti VinterbroMer Mer——
McDonald´s AskerRecharge Recharge——
VinterboDiverse Diverse——
Asker Skiklubb LynladereDiverse Diverse——
Kiwi FoliefabrikkenRecharge Recharge——
Extra NessetKople Kople——
McDonald´s NygårdskryssetRecharge Recharge——
YX 7-Eleven NygårdskryssetRecharge Recharge——
Extra Slemmestad AnkertunetKople Kople——
Vestråt ladeparkRecharge Recharge——
Rortunet SenterMer Mer——
Ski StorsenterKople Kople——

Mangler det en stasjon i rodeløkka?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.