⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

ST1

ST1 drivstoffpriser i Rodeløkka

Diesel

22.82 kr/l

Bensin 95

25.61 kr/l

HVO100

20.99 kr/l

StasjonDieselBensin 95
Sinsen22.8226.82
Skedsmo22.9825.98
Frogner23.0425.86
Furuset23.0626.73
Rommen23.1426.69
Mastemyr23.2826.72
Vettre23.326.83
Lillestrøm23.4526.7
Strømmen23.4627.91
Sandvika23.4928.71
Mortensrud23.5827.67
Asker23.6325.66
Ullern23.6727.78
Grorud23.7626.58
Bærums Verk2425.71
Kværner24.2128.69
Skårer24.3127.04
Nesbru24.427.35
Vinderen24.4725.97
Kastellet24.5930.74
Prinsdal24.7125.61
Bjølsen25.3727.04
Etterstad25.3825.89
Skedsmovollen Vest25.5127.52
Gjerdrum25.5226.39
Haslum25.7327.12
Skedsmovollen Øst26.1125.96
Manglerud27.8528.43
Kolbotn28.6929.82
Kongshavn—26.12
Kolbotn——
Solvik Marina—29.96

Mangler ST1 en stasjon eller en detalj?

Legg til en stasjon, eller foreslå merket hvis det er nytt.