⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Oslo

Oslo

Diesel

19.05 kr/l

fra

Bensin 95

17.61 kr/l

fra

HVO100

16.27 kr/l

fra

131 stasjoner i Oslo · 20 merker i Oslo

StasjonMerkeDieselBensin 95
Shell Express Furuset 19.0517.61
Circle K Økern 19.1917.69
Circle K Nordstrand 19.2917.81
Circle K StoroKople Kople19.3218.39
Circle K Smestad 19.518.51
Shell Express Prinsdalen 19.8523.09
Shell Express Prinsdalen 20.3520.49
Shell Marienlyst 20.3520.49
Circle K Truck KongshavnST1 Truck ST1 Truck20.3527.34
Revheim StorbilvaskDiverse Diverse20.626.11
Esso Røa 20.9821.32
Circle K Brobekkveien 20.9821.32
DRIV Ulven 21.59—
UlvenDRIV DRIV21.5930.63
Uno-X Truck AlnaUno X Uno X22.3119.37
SinsenST1 ST122.7826.81
FredensborgUno X Uno X22.827.56
RyenEsso Esso22.9126.6
SognEsso Esso22.9125.61
AlnaEsso Esso22.9528.62
MaritimUno X Uno X22.9926.02
HaugenstuaEsso Esso23.0628.05
SmalvollveienUno X Uno X23.0727.43
RommenST1 ST123.126.67
OppsalUno X Uno X23.1430.24
BjerkeCircle K Circle K23.1528.03
AbildsøCircle K Circle K23.1730.03
Ullern ØstUno-X 7-Eleven Uno-X 7-Eleven23.1730.1
Ullern VestUno X Uno X23.1830.2
KalbakkenEsso Esso23.2430.04
GressbanenUno X Uno X23.2427
Østre Aker VeiUno X Uno X23.2627.31
TrondheimsveienCircle K Automat Circle K Automat23.3126
LambertseterUno X Uno X23.3726.21
NordstrandCircle K Circle K23.3925.58
AlfasetUno X Uno X23.4827.44
MortensrudST1 ST123.5427.66
HolmliaEsso Esso23.5930.61
Nedre BekkelagetUno X Uno X23.6226.47
KirkeveienAutomat 1 Automat 123.6927.67
GrorudST1 ST123.7326.56
TveitaEsso Esso23.7526.99
SkøyenCircle K Circle K23.8226.81
JerikoveienAutomat 1 Automat 123.8825.59
FurusetST1 ST123.8826.1
BrynUno X Uno X23.9226.65
Linderud NordUno X Uno X24.1526.85
GrorudUno X Uno X24.1525.72
KværnerST1 ST124.1828.68
ØkernCircle K Circle K24.3626.33
VinderenST1 ST124.4425.95
BogstadCircle K Circle K24.5328.13
KarihaugenEsso Esso24.5426.69
StoroCircle K Automat Circle K Automat24.5427.04
KastelletST1 ST124.5730.74
PrinsdalST1 ST124.6825.59
FrognerST1 ST124.6926.76
BrynsengCircle K Circle K24.7926.68
BølerCircle K Circle K24.8527.77
Linderud SørUno X Uno X24.8827.78
SmestadCircle K Circle K24.9528.69
KongshavnCircle K Truckdiesel Circle K Truckdiesel25.0128.69
HellerudveienEsso Esso25.0228.61
GrorudEsso Express Esso Express25.0626.32
TåsenUno X Uno X25.2726.78
Østre AkerAutomat 1 Automat 125.325.88
BjølsenST1 ST125.3527.03
EtterstadST1 ST125.3625.88
BreivollveienAutomat 1 Automat 125.5327.22
TrondheimsveienEsso Esso25.5726.08
LilleakerCircle K Circle K25.5827.12
SværsvannUno X Uno X25.626.56
Shell Kastellet 27.5729.07
Uno-X BrynRecharge Recharge27.5928.99
GrefsenEsso Express Esso Express27.7725.89
ManglerudST1 ST127.8628.43
UllernST1 ST127.9330.47
Kiellands PlassCircle K Circle K28.0625.62
Esso HermansverkCircle K Circle K28.1229.98
BrynCircle K Circle K28.1927.05
Lindøya MarinaDiverse Diverse28.24—
RustadUno X Uno X28.3629.8
RyenUno X Uno X28.4128.87
E FurusetCircle K Circle K28.7929.28
FilipstadYX Truck YX Truck—30.65
KongshavnST1 ST1—29.67
Volvo FurusetCircle K Truckdiesel Circle K Truckdiesel——
Kongen Marina OsloDiverse Diverse——
Våler SmedstunDiverse Diverse——
UllernEnergi1 Olje Energi1 Olje——
Stovner OsloRecharge Recharge——
Stovner SenterMer Mer——
Grorud SenterMer Mer——
Obs HaugenstuaKople Kople——
McDonald´s GrorudRecharge Recharge——
K89Recharge Recharge——
Linderud SenterMer Mer——
McDonald´s FurusetRecharge Recharge——
Ragde Charge BrobekkveienRagde Charge Ragde Charge——
Alna senterKople Kople——
McDonald´s AlnabruRecharge Recharge——
BjølsenRecharge Recharge——
Obs AlnabruKople Kople——
McDonald's UllevålRagde Charge Ragde Charge——
Bakehuset ØkernDiverse Diverse——
Kiwi BogstadRecharge Recharge——
Carl BernerDiverse Diverse——
Ragde Charge Thorvald Meyers gateRagde Charge Ragde Charge——
ODI Taxi BrynRecharge Recharge——
TøyenRecharge Recharge——
Bryn SenterMer Mer——
Oslo North Ullevaal SuperchargerTesla Tesla——
Ragde Charge Rema 1000 EtterstadRagde Charge Ragde Charge——
Frogner OsloRecharge Recharge——
Oslo Central - Sentrum P-hus SuperchargerTesla Tesla——
Ryen EnergistasjonKople Kople——
Taxi - Olav Vs gateMer Mer——
YX 7-Eleven Ullern VestRecharge Recharge——
Filipstad, OsloRecharge Recharge——
SkøyenRecharge Recharge——
Oslo VestIONITY IONITY——
BYM Filipstad - DB SchenkerDiverse Diverse——
BYM Filipstad - DHLDiverse Diverse——
BYM Filipstad - PostenDiverse Diverse——
Grønlia OsloRecharge Recharge——
YX 7-Eleven MaritimRecharge Recharge——
71004 MaritimDiverse Diverse——
Møller Bil Oslo VestDiverse Diverse——
YX 7-Eleven BekkelagetRecharge Recharge——
Senter Syd MortensrudKople Kople——
Mortensrud bussdepotDiverse Diverse——

Mangler det en stasjon i oslo?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.