⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Circle K

Circle K drivstoffpriser i Oslo

Diesel

23.18 kr/l

Bensin 95

25.6 kr/l

HVO100

17.33 kr/l

StasjonDieselBensin 95
Bjerke23.1828.03
Abildsø23.230.03
Nordstrand23.4325.6
Skøyen23.8526.83
Økern24.3926.34
Bogstad24.5628.13
Brynseng24.8126.7
Bøler24.8727.78
Smestad24.9728.16
Lilleaker25.627.13
Kiellands Plass28.0625.64
Esso Hermansverk28.1229.98
Bryn28.1927.07
E Furuset28.7929.28

Mangler Circle K en stasjon eller en detalj?

Legg til en stasjon, eller foreslå merket hvis det er nytt.