⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Lofoten

Nordland

Diesel

18.69 kr/l

fra

Bensin 95

15.39 kr/l

fra

HVO100

18.13 kr/l

fra

130 stasjoner i Lofoten · 16 merker i Lofoten

StasjonMerkeDieselBensin 95
Shell OstereidetMer Mer18.6915.39
Dale TEMer Mer19.7817.44
Shell Crt Bergen Storbilsenter Åsane 19.9918.98
Esso FrekhaugMer Mer19.9917.99
Shell Express Prinsdalen 20.3520.49
Uno-X Hauglandshella 20.7822.29
Shell Express Isdalsto 20.9821.32
Circle K Automat FyllingsdalenMer Mer20.9821.32
Bønes Auto 20.9821.32
Hylkje 20.9930.6
Kjøkkelvik 20.9929.4
Shell NygardMer Mer21.1618.55
Uno-X Fyllingsdalen 22.3822.38
DaleST1 ST122.8127.62
MarikollenST1 ST122.8530.23
ArnatveitHaltbakk Express Haltbakk Express22.8925.85
Øyrane TorgUno X Uno X22.9625.65
UlsetCircle K Circle K22.9725.47
DokkenUno X TRUCK Uno X TRUCK23.0530.49
OstereidetHaltbakk Express Haltbakk Express23.0730.15
NyborgEsso Esso23.1526.33
HelleveienCircle K Circle K23.3127.04
Haukås NyborgST1 ST123.3426.99
VestkantenEsso Esso23.526.91
Best GabbenYX YX23.5726.98
HauglandshellaUno X Uno X23.7827.89
TertnesUno X Uno X23.9426.9
LonevågCircle K Automat Circle K Automat2427.13
ÅsaneUno X Uno X24.1127.34
EikangervågST1 ST124.1228.49
FrekhaugEsso Esso24.1430.9
Laksevåg TEEsso Esso24.3826.79
DaleHaltbakk Express Haltbakk Express24.4126.17
OsterøyYX YX24.4825.45
Sædalen TECircle K Automat Circle K Automat24.6825.39
Haukås TCircle K Circle K24.7126.3
EikangervågST1 ST124.7426.3
IsdalstøST1 ST124.7428.47
Bil & Båtservice OsterøyDiverse Diverse24.85—
SandvikenST1 ST124.9927.81
YX 7-Eleven Natland 24.9925.69
KleppestøHaltbakk Express Haltbakk Express24.9925.99
Drotningsvik TEUno X Uno X24.9926.09
NyborgUno-X 7-Eleven Uno-X 7-Eleven2527.33
GarnesveienUno X Uno X25.0826.03
Eikangervåg LEYX YX25.1926.19
Hordasmia IsdalDiverse Diverse25.1926.19
Shell BønesST1 ST125.4529.26
KnarvikCircle K Automat Circle K Automat25.4826.18
Bjørkheim TEYX YX25.4925.52
Sivert WaagenDiverse Diverse25.55—
FyllingsdalenCircle K Automat Circle K Automat25.5625.58
RavnangerCircle K Circle K25.5726.48
VikenCircle K Circle K25.5927.44
NattlandUno-X 7-Eleven Uno-X 7-Eleven25.6130.29
KanalveienEsso Esso25.6927.79
KjøkkelvikDiverse Diverse25.69—
Nattland TEUno X Uno X26.3928.89
Isdalstø TEST1 ST126.4928.99
Fjøsanger TEUno X Uno X26.6230.31
Varden TEST1 ST126.8330.96
LandåstorgetEsso Express Esso Express26.9628.95
Blom Servicesenter MECAST1 ST127.0927.79
NesttunEsso Esso27.2330.9
Fotlandsvåg 27.2429.9
StoretveitST1 ST127.2628.77
NesttunCircle K Circle K27.2728.55
AskøyCircle K Automat Circle K Automat27.3629.11
NesttunST1 ST127.3827.93
Fjøsanger TE 27.6430.76
DrotningsvikDiverse Diverse27.6629.11
Lonevåg Auto senter Rolf Hanstveit 27.7829.82
Dale THaltbakk Express Haltbakk Express27.7929.79
Dale TEST1 ST127.7929.79
Vaksdal 27.829.29
E39 Båt EikangervågDiverse Diverse27.98—
KleppestøHaltbakk Express Haltbakk Express28.0728.21
FyllingsdalenUno X Uno X28.2728.33
Uno-X Åsane 28.2930.29
NygårdST1 ST128.3925.31
Åsane IVUno X Uno X28.4930.49
Bruvik Handel 28.525.75
GodvikCircle K Automat Circle K Automat28.530.98
Havrommet BergenDiverse Diverse28.54—
Lonevåg TCircle K Automat Circle K Automat28.6430.64
Høyland AutoDiverse Diverse28.6530.57
Haus 28.730.17
YX Osterøy 29.1130.63
Hordasmia Isdal TEDiverse Diverse3030
BergenIONITY IONITY——
Kvamsvegen 11Diverse Diverse——
Arna SuperchargerTesla Tesla——
TrengereidMer Mer——
YX 7-Eleven Øyrane TorgRecharge Recharge——
Bunnpris HordvikRecharge Recharge——
Møller Bil BergenDiverse Diverse——
LiamyraneDiverse Diverse——
Gullgruven SenterMer Mer——
IKEA ÅsaneRecharge Recharge——
Extra UlsetKople Kople——
EL EidsvågUno X Uno X——
KnarvikMer Mer——
Grethe GjelsvikDiverse Diverse——
Åstveit MarinaDiverse Diverse——
Dale CafeDiverse Diverse——
Kiwi BjørkheimRecharge Recharge——
LitlebergenDiverse Diverse——
Oljeservice LitlebergenDiverse Diverse—28.49
Bergen havnDiverse Diverse——
Taxi - BystasjonenMer Mer——
DanmarksplassMer Mer——
Kleppestø SenterKople Kople——
AMFI AskøyKople Kople——
KleppestøUno X Uno X——
Askøy AmfiKople Kople——
Marine LoddefjordHaltbakk Express Haltbakk Express——
Marine BergenHaltbakk Express Haltbakk Express——
Rema 1000 JuvikflatenMer Mer——
Kiwi StorebotnRecharge Recharge——
Rema 1000 FjøsangerMer Mer——
Engelshamn Marina LoddefjordDiverse Diverse——
Kleppestø MarineDiverse Diverse——
HolmenDiverse Diverse——
Vest BåtserviceDiverse Diverse——
Fyllingsdalen KrokatjønnveienMer Mer——
Lyderhorn HurtigladereMer Mer——
Vestkanten Storsenter P3Kople Kople——
Vadmyra og Vestre HurtigladereMer Mer——
Kiwi Godvik BergenRecharge Recharge——
Sande Auto VestRecharge Recharge——

Mangler det en stasjon i lofoten?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.