⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Esso

Esso drivstoffpriser i Lofoten

Diesel

23.15 kr/l

Bensin 95

26.33 kr/l

HVO100

22.74 kr/l

StasjonDieselBensin 95
Nyborg23.1526.33
Vestkanten23.526.91
Frekhaug24.1430.9
Laksevåg TE24.3826.79
Kanalveien25.6927.79
Nesttun27.2330.9

Mangler Esso en stasjon eller en detalj?

Legg til en stasjon, eller foreslå merket hvis det er nytt.