⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Viksdalen

Vestland

Diesel

15.65 kr/l

fra

Bensin 95

21.32 kr/l

fra

HVO100

28.31 kr/l

fra

24 stasjoner i Viksdalen · 12 merker i Viksdalen

StasjonMerkeDieselBensin 95
FørdeCircle K Truckdiesel Circle K Truckdiesel15.6529.89
Førde ØyraneKnapphus Energi Knapphus Energi20.5929.23
Knapphus Energi FørdeMer Mer20.9821.32
FørdeEsso Esso22.9327.99
Firda BillagST1 ST123.3126.03
SHELL CRT FIRDA BILLAGMer Mer23.3127.31
FørdeYX YX23.5826.83
JølstraholmenYX YX24.5626.73
FørdeYX YX24.6425.93
FørdeYX YX24.9127.86
Uno-X FørdeMer Mer25.7926.59
FørdeCircle K Truckdiesel Circle K Truckdiesel26.6527.78
FørdeUno X Uno X27.2729.37
HøyangerDiverse Diverse27.4130.38
VadheimHaltbakk Express Haltbakk Express27.7630.73
SandeCircle K Truckdiesel Circle K Truckdiesel28.0129
GaularST1 ST128.4429.58
HøyangerKople Kople——
Spar JølstraholmenMer Mer——
Extra FørdeKople Kople——
FørdeTesla Tesla——
Truck SandeCircle K Circle K——
VadheimMer Mer——
BygstadDiverse Diverse——

Mangler det en stasjon i viksdalen?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.