⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Vigeland

Agder

Diesel

20.98 kr/l

fra

Bensin 95

18.34 kr/l

fra

HVO100

22.07 kr/l

fra

56 stasjoner i Vigeland · 15 merker i Vigeland

StasjonMerkeDieselBensin 95
Uno-X Mandal 20.9821.32
Tank Vestnes 21.2218.59
Yx Holum 21.5618.34
SpangereidKnapphus Energi Knapphus Energi22.8729.71
VestnesTank Tank23.3925.24
LohnelierST1 ST123.7927.24
MandalYX YX23.927.2
MandalskryssetEsso Esso24.3726.9
MandalUno X Uno X24.4527.5
KonsmoRecharge Recharge24.7726.24
Kemtek LyngdalDiverse Diverse24.8630.52
Båtservice MandalDiverse Diverse24.924.24
MandalST1 ST125.5427.16
MonesYX YX25.626.86
HolumYX YX25.6727.02
LyngdalCircle K Circle K25.7130.65
LyngdalDRIV DRIV26.230.42
ValandDRIV DRIV26.8525.51
Rom Lyngdal EUno X Uno X27.0230.76
VigelandTank Tank27.5225.6
LyngdalUno X Uno X27.7430.32
LyngdalBest Best27.9830.81
Lyngdal TEsso Express Esso Express27.9826.5
VigelandYX YX28.1430.63
Jondig invest ASKople Kople28.3529.87
Konsmo IpEsso Esso28.3529.95
Shell Lone 28.3529.98
esso mandalskrysset 28.3830.18
Øyslebø IKDRIV DRIV28.5629.64
Laudal Krambu & DalhemsDiverse Diverse28.6330.33
LivoldCircle K Circle K28.6925.66
Pit-Stop Lyngdal IST1 ST128.7930.7
Vigeland TankRecharge Recharge——
Furuholmen KioskDiverse Diverse——
Furuholmen Service Senter LindesnesDiverse Diverse——
YX MonesRecharge Recharge——
Mandal MaritimeDiverse Diverse——
Båly Bunkring LindesnesDiverse Diverse——
Alti MandalMer Mer——
Nautic Marine AS MandalDiverse Diverse——
Gumpens Auto Mandal ASDiverse Diverse——
Kiwi MandalRecharge Recharge——
EXTRA Ime/MarnarkryssetKople Kople——
Mandal TankDiverse Diverse——
TT AnleggDiverse Diverse—30.61
Obs LyngdalKople Kople——
Lyngdal SuperchargerTesla Tesla——
Yamaha Båt & Motorsenter LyngdalDiverse Diverse——
Tregde Ferie MandalDiverse Diverse——
Stamsøyveien 2Diverse Diverse——
KorshamnDiverse Diverse——
KorshamnDiverse Diverse——
Farsund ResortDiverse Diverse——
Pit Stop HandelandRecharge Recharge——
Trysnes Brygge SøgneDiverse Diverse——
Trysnes BryggeDiverse Diverse——

Mangler det en stasjon i vigeland?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.