⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Stavanger

Rogaland

Diesel

19.85 kr/l

fra

Bensin 95

17.44 kr/l

fra

HVO100

22.66 kr/l

fra

61 stasjoner i Stavanger · 14 merker i Stavanger

StasjonMerkeDieselBensin 95
Circle K HommersåkTanken Tanken19.8518.92
Uno-X Tasta 19.9817.44
Best Vatne 20.3520.49
ForusDRIV DRIV21.5126.83
HundvågCircle K Automat Circle K Automat22.8729.24
HundvågEsso Esso22.9426.98
BekkefaretEsso Esso23.0127.71
HillevågEsso Esso23.4828.37
ForusCircle K Circle K23.625.82
Buøy MarinaDRIV DRIV23.65—
HaugåsveienST1 ST123.8126.08
TjensvollkryssetEsso Esso23.8827.8
TastaUno X Uno X24.0627.26
MarieroUno X Uno X24.3726.58
ForusST1 ST124.5226
Helgøysund BensinstasjonDiverse Diverse24.64—
LøkkeveienEsso Express Esso Express24.8528.43
MarieroCircle K Automat Circle K Automat24.8626
HinnaUno X Uno X25.1526.69
Tanke SvilandsgateTanken Tanken25.1627.6
BlåsenborgUno X Uno X25.1826.65
ForusUno X Uno X25.2927.21
HommersåkTanken Tanken25.5830.6
Skartveit GjestehavnDiverse Diverse25.61—
RandabergveienST1 ST125.7625.91
EriksholmenDiverse Diverse26.1130.53
Marina HundvågKnapphus Energi Knapphus Energi26.22—
Stavang AutomatKnapphus Energi Knapphus Energi27.0126.15
Tanken HelgøysundTanken Tanken27.5329.44
MadlaveienUno X Uno X27.8529.8
Esso Bekkefaret 27.9529.95
LagårdsveienCircle K Automat Circle K Automat28.0230.02
Åmøy HavnDiverse Diverse28.36—
HommersåkCircle K Circle K28.426.62
HaugesundsgatenCircle K Circle K28.4326.96
BuøyDRIV DRIV28.71—
Shell Løkkeveien ——
Vassøy BunkringST1 ST1——
Stavanger MotorbåtforeningDiverse Diverse——
Åmøy HavnDiverse Diverse——
Revheim StorbilvaskDiverse Diverse—28.76
Skartveit GjestehavnDiverse Diverse——
VassøyDiverse Diverse——
Hundvåg Rema 1000Diverse Diverse——
StorhaugDiverse Diverse——
Stavanger Central SuperchargerTesla Tesla——
JernbanelokketMer Mer——
Extra KannikKople Kople——
Obs MarieroKople Kople——
Meny MarieroDiverse Diverse——
McDonald´s MarieroRecharge Recharge——
ÅsenDiverse Diverse——
Alti TastaDiverse Diverse——
NIO Power Charger StavangerDiverse Diverse——
AMFI MadlaKople Kople——
Extra PetroleumsveienKople Kople——
Boreal - RevheimDiverse Diverse——
Møller Bil StavangerDiverse Diverse——
Forus SuperchargerTesla Tesla——
DusavikaKnapphus Energi Knapphus Energi——
Rennesøy MarinaTanken Tanken——

Mangler det en stasjon i stavanger?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.