⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Ryfylke

Rogaland

Diesel

15.53 kr/l

fra

Bensin 95

16.23 kr/l

fra

HVO100

19.69 kr/l

fra

140 stasjoner i Ryfylke · 21 merker i Ryfylke

StasjonMerkeDieselBensin 95
StorgatenUno X Uno X15.5316.23
Yx 7-Eleven Storgaten 17.6217.6
Esso Vestby 18.5718.97
Circle K Andebu 18.5918.49
Shell Rygge 18.6319.89
Uno-X Kambo 20.3520.49
Best Tolvsrød 20.3520.49
Circle K RevetalRecharge Recharge20.9821.32
Moss NæringsparkUno X Uno X21.9626.35
DRIV Holmsbu 22.0518.86
Skjæløy SlippPreem Preem22.8526.4
StokkeST1 ST122.925.87
BajazzoUno X Uno X22.9326
MossEsso Energi Esso Energi22.9530.04
TigerplassenEsso Express Esso Express2329.24
ApenesST1 ST123.126.66
TegnebyholtetST1 ST123.1127.62
TeiehøydenST1 ST123.1227.89
Nortura TønsbergST1 ST123.1629.82
RyggeIONITY IONITY23.2326.32
BredsandEsso Esso23.2527.7
GrellandST1 ST123.2527.61
RevetalCircle K Circle K23.3126.22
RådeEsso Esso23.3127.75
HolmestrandUno X Uno X23.3527.25
AndebuYX YX23.3526.71
TønsbergUno X Uno X23.4226.54
HøydenUno X Uno X23.4827.46
VarnaveienUno X Uno X23.5629.39
Krogstadfjorden Marina RådeDiverse Diverse23.6—
LystlundenUno X Uno X23.6225.89
Haslestad Energi VåleDiverse Diverse23.6728.81
Shell Teiehøyden 23.6720.19
E6 StorebaugCircle K Circle K23.7827.48
TeieEsso Esso23.8225.78
SonUno X Uno X23.8625.62
Automat 1 Halfdan 23.8726.86
uno-x ra borre 23.9626.97
esso teie 24.0727.08
RådeUno X Uno X24.0827.57
DRIV Sande 24.0927.59
BorreEsso Esso24.1126.91
HoltandalenCircle K Automat Circle K Automat24.1626.7
VåleST1 ST124.1627.04
Circle K Åsgårdstrand 24.1727.67
automat 1 vålerveienKople Kople24.1727.67
KilenEsso Express Esso Express24.2325.99
E NykirkeCircle K Circle K24.3426.75
SonskilenDiverse Diverse24.34—
TønsbergAutomat 1 Automat 124.3725.79
KjelleveienST1 ST124.4527.53
SemEsso Express Esso Express24.5327.27
HortenEsso Esso24.5926.71
BorgeskogenEsso Energi Esso Energi24.8129.82
StokkeCircle K Circle K24.8427.64
HortenAutomat 1 Automat 124.9427.02
Uno-X Bajazzo 24.9527.91
EikCircle K Automat Circle K Automat25.0427.05
Grelland ECircle K Circle K25.0427.78
GreakerST1 ST125.0526.01
LundebyCircle K Automat Circle K Automat25.0525.93
NøtterøyShell Shell25.0627.46
Esso Flemminghjørnet 25.1528.48
TønsbergCircle K Circle K25.1525.87
MossUno X TRUCK Uno X TRUCK25.1926.04
GrøstadST1 ST125.2527.47
MelsomvikST1 ST125.2526.99
E StorebaugCircle K Circle K25.2728.18
E RyggeCircle K Circle K25.2728.18
KalvetangenDiverse Diverse25.32—
TveitenST1 ST125.3425.67
Jarlsø Marine TønsbergDiverse Diverse25.42—
ÅsgårdstrandCircle K Circle K25.4825.8
SundbyfossDRIV DRIV25.4929.07
RaUno X Uno X25.525.73
VålerveienAutomat 1 Automat 125.5826.65
Østfold Olje EngelsvikenDiverse Diverse25.63—
RyggeUno X Uno X25.7427.03
SandeDRIV DRIV25.8528.71
MosseportenCircle K Circle K25.9127.58
RyggeST1 ST125.9227.77
AugerødDRIV DRIV26.0430.08
TofteUno X Uno X26.0628.5
VestskogenCircle K Circle K26.2128.22
FlemminghjørnetEsso Esso26.2728.51
Esso Kilen 26.3528.35
Skjæløy Slipp FredrikstadDiverse Diverse26.41—
Circle K SemCircle K Circle K26.5528.55
Haslestad Energi NykiDiverse Diverse26.7928.99
ØreST1 ST126.8630.31
Engelsviken Østfold OljeDiverse Diverse27.2129.16
Engelsviken BryggeDiverse Diverse27.54—
HolmsbuDRIV DRIV27.5729.42
KamboUno X Uno X27.7230.89
BorgeskogenUno X TRUCK Uno X TRUCK27.7729.73
Vallø MarinaDiverse Diverse28.03—
OnsøyST1 ST128.0329.81
AndebuCircle K Circle K28.2729.85
HolmestrandAutomat 1 Automat 128.4930.76
MossAutomat 1 Automat 128.7428.55
Burger King HortenKople Kople——
Horten GjesthavnDiverse Diverse——
Rema Lystlunden HortenRecharge Recharge——
Åsgårdstrand GjestehavnDiverse Diverse——
Haslestad Energi NykirkeDiverse Diverse—30.3
Fuglevik BåthavnDiverse Diverse——
FjordgløttDiverse Diverse——
A/S Rockwool privatDiverse Diverse——
Ladetorget MossRecharge Recharge——
Sydsiden HandelsparkRagde Charge Ragde Charge——
AMFI Moss HurtigladestasjonKople Kople——
FlykafeenRecharge Recharge——
Rygge StorsenterKople Kople——
Rema 1000 HolmestrandMer Mer——
Kiwi KleivbrottetRecharge Recharge——
Holmestrand MarinaDRIV DRIV——
TaranrødDiverse Diverse——
Ollebukta Marina TønsbergDiverse Diverse——
Kambo MarinaDiverse Diverse——
McDonald´s RyggeRecharge Recharge——
Holmestrand SuperchargerTesla Tesla——
Rygge SuperchargerTesla Tesla——
Kiwi RyggeRecharge Recharge——
Bellevue SenteretKople Kople——
Tofte Bensin og Service ASDiverse Diverse——
Grundvik Marina TofteDiverse Diverse——
TofteEnergi1 Olje Energi1 Olje——
Grundvik MarinaEnergi1 Olje Energi1 Olje——
Sonskilen BåthavnPreem Preem——
Ramsum rasteplass vestDiverse Diverse——
Ramsum rasteplass østDiverse Diverse——
YX 7-Eleven SonsveienRecharge Recharge——
RådeUno X TRUCK Uno X TRUCK—30.37
Burger King Holmestrand SørgåendeKople Kople——
McDonald´s RådeRecharge Recharge——
Burger King Holmestrand NordgåendeKople Kople——
Gjennestad HagesenterRecharge Recharge——
Kiwi EngelsvikenRecharge Recharge——
Kiwi Nordre Jarlsberg BryggeRecharge Recharge——
Spar SundbyfossRecharge Recharge——

Mangler det en stasjon i ryfylke?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.