⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Modum

Buskerud

Diesel

20.96 kr/l

fra

Bensin 95

21.32 kr/l

fra

HVO100

16.96 kr/l

fra

8 stasjoner i Modum · 5 merker i Modum

StasjonMerkeDieselBensin 95
YX Vikersund 20.9621.96
Shell Solumsmoen 20.9821.32
VikersundDRIV DRIV23.5530.13
VikersundUno X Uno X25.3630.4
VikersundYX YX26.5130.23
SysleCircle K Automat Circle K Automat26.6728.66
GeithusYX YX28.6229.02
VikersundBuskerud Olje Buskerud Olje28.6929.56

Mangler det en stasjon i modum?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.