⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Lista

Agder

Diesel

15.65 kr/l

fra

Bensin 95

21.32 kr/l

fra

HVO100

28.31 kr/l

fra

24 stasjoner i Lista · 12 merker i Lista

StasjonMerkeDieselBensin 95
FørdeCircle K Truckdiesel Circle K Truckdiesel15.6529.89
Førde ØyraneKnapphus Energi Knapphus Energi20.5929.23
Knapphus Energi FørdeMer Mer20.9821.32
FørdeEsso Esso22.9527.99
Stavang AutomatKnapphus Energi Knapphus Energi22.9930.1
SHELL CRT FIRDA BILLAGMer Mer23.3127.31
Firda BillagST1 ST123.3126.03
Svene BygstadYX YX23.5526.07
FørdeYX YX23.626.83
FørdeYX YX24.6625.93
FørdeYX YX24.9227.86
A-Tank HyenBest Best25.3930.8
Uno-X FørdeMer Mer25.7926.59
Extra NaustdalKople Kople26.2228.34
EikefjordCircle K Automat Circle K Automat26.2427.49
FørdeCircle K Truckdiesel Circle K Truckdiesel26.6527.78
Stavang AutomatKnapphus Energi Knapphus Energi2726.15
FørdeUno X Uno X27.2729.37
Kvammen 28.4429.71
GaularST1 ST128.4429.58
Best NaustdalYX YX29.0830.6
Extra FørdeKople Kople——
FørdeTesla Tesla——
BygstadDiverse Diverse——

Mangler det en stasjon i lista?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.