⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Kråkstad

Akershus

Diesel

17.56 kr/l

fra

Bensin 95

17.81 kr/l

fra

HVO100

15 kr/l

fra

136 stasjoner i Kråkstad · 22 merker i Kråkstad

StasjonMerkeDieselBensin 95
Uno-X Drobak City 17.5618.36
Uno-X FrognRecharge Recharge17.7618.56
Esso Vestby 18.5718.97
Circle K Nordstrand 19.2917.81
circle k flaskebekk 19.4617.99
SpydebergEsso Esso19.5128.99
Shell Crt Spydeberg 20.3520.49
Circle K Truck KongshavnST1 Truck ST1 Truck20.3527.34
Revheim StorbilvaskDiverse Diverse20.626.11
BEF IndsethDiverse Diverse21.3629.4
FagerstrandPedersen Varmeservice Pedersen Varmeservice21.629.42
NesoddenPedersen Varmeservice Pedersen Varmeservice21.630.53
SlituDRIV DRIV21.9930.69
Circle K Slemmestad 22.5719.39
MortensrudST1 ST122.8230.48
KolbotnST1 ST122.8429.88
Nedre BekkelagetUno X Uno X22.8429.8
Ås VeiserviceEsso Esso22.9226.32
LanghusCircle K Circle K22.9525.62
SonUno X Uno X22.9826.53
Enebakkneset AutomatYX YX23.0130.72
NordbyveienEsso Esso23.0229.13
FlaskebekkCircle K Circle K23.0926.5
FugleåsenUno X TRUCK Uno X TRUCK23.1826.16
FlatebyUno X Uno X23.1828.33
VestbyEsso Esso23.327
Båstad AutomatYX YX23.3525.84
AskimUno X Uno X23.3727.55
Automat 1 Askim 23.3727.55
ÅsST1 ST123.4327.21
VestbyAutomat 1 Automat 123.4625.3
MysenCircle K Automat Circle K Automat23.4829.27
Torneveien DrivstoffDiverse Diverse23.4930.25
FrognUno X Uno X24.0327.01
KlokkarstuaYX YX24.0426.75
Vestby StorsenterUno X Uno X24.2626.48
SonskilenDiverse Diverse24.33—
TegnebyholtetST1 ST124.4326.32
Drøbak CityUno X Uno X24.825.21
KongshavnCircle K Truckdiesel Circle K Truckdiesel25.0128.69
SpydebergST1 ST125.2330.87
VestbyUno X Uno X25.2626.99
EnebakkEsso Esso25.926.26
AugerødDRIV DRIV26.0230.07
TofteUno X Uno X26.0328.54
TomterST1 ST126.0629.52
SætreYX YX26.3330.59
SofiemyrUno X Uno X26.8530.09
RortunetAutomat 1 Automat 126.9130.71
NordstrandCircle K Circle K27.0628.93
OppsalUno X Uno X27.0729.66
MastemyrST1 ST127.0829.23
SkiCircle K Circle K27.1328.41
VestbyCircle K Circle K27.1828.58
Automat1 Vestby 27.1928.55
KolbotnCircle K Circle K27.2130.62
SværsvannUno X Uno X27.2530.34
KværnerST1 ST127.2930.35
LambertseterUno X Uno X27.3428.54
E SekkelstenCircle K Circle K27.3628.97
Sætre HavnDiverse Diverse27.4226.36
AskimAutomat 1 Automat 127.529.58
PrinsdalST1 ST127.5728.54
Shell Kastellet 27.5729.07
Uno-X BrynRecharge Recharge27.5928.99
Automat1 Oppegård 27.6328.72
AskimCircle K Circle K27.7330.41
RyenEsso Esso27.7629.57
SpydebergEsso Energi Esso Energi27.7929.74
Husvikholmen MarinaDiverse Diverse27.85—
RegnbuenAutomat 1 Automat 127.8830.76
BrynCircle K Circle K27.8929.66
TrøgstadEsso Esso27.9129.37
Fossum BruDRIV DRIV27.9630.33
HobølST1 ST128.0428.98
KastelletST1 ST128.0928.83
Kavringen MarinaDiverse Diverse28.19—
TusenfrydCircle K Automat Circle K Automat28.2230.18
MorenenST1 ST128.2929.57
Circle K Ski 28.3529.59
HolmliaEsso Esso28.3530.79
RyenUno X Uno X28.3528.8
HellerudveienEsso Esso28.3829.36
NygårdskryssetUno X Uno X28.4829.27
OppegårdAutomat 1 Automat 128.530.43
ManglerudST1 ST128.5828.7
HøyendalEsso Express Esso Express28.5929.19
RustadUno X Uno X28.5930.1
VinterbroUno X Uno X28.6328.38
AbildsøCircle K Circle K28.6329.52
BølerCircle K Circle K28.6928.86
Ski StorsenterKople Kople——
Vestråt ladeparkRecharge Recharge——
Extra RaveienKople Kople——
McDonald´s NygårdskryssetRecharge Recharge——
YX 7-Eleven NygårdskryssetRecharge Recharge——
Kiwi BøleråsenRecharge Recharge——
Alti VinterbroMer Mer——
VinterboDiverse Diverse——
St1 KnapstadIONITY IONITY——
YX JarenRecharge Recharge——
Extra NessetKople Kople——
Kiwi Ytre EnebakkRecharge Recharge——
Oslo Fashion Outlet, VestbyMer Mer——
NIO Power Charger VestbyDiverse Diverse——
Burger King VestbyKople Kople——
McDonald´s VestbyRecharge Recharge——
Eventyrfabrikken VestbyKople Kople——
Vestby SuperchargerTesla Tesla——
YX 7-Eleven VestbyRecharge Recharge——
Europris DrøbakRecharge Recharge——
AMFI Drøbak CityKople Kople——
Uno-X Sofiemyr ——
Kiwi SønsterudveienRecharge Recharge——
DrøbakPreem Preem——
Kolbotn TorgMer Mer——
KolbotnST1 ST1——
AskimUno X Uno X——
Oppegård BåtforeningDiverse Diverse——
Kiwi Kirkekrysset NesoddenRecharge Recharge——
Mortensrud bussdepotDiverse Diverse——
Senter Syd MortensrudKople Kople——
Extra AskimKople Kople——
YX SætreDiverse Diverse——
YX 7-Eleven SonsveienRecharge Recharge——
Sonskilen BåthavnPreem Preem——
YX 7-Eleven BekkelagetRecharge Recharge——
Tangen SenterMer Mer——
TofteEnergi1 Olje Energi1 Olje——
Grundvik MarinaEnergi1 Olje Energi1 Olje——
Grundvik Marina TofteDiverse Diverse——
Ryen EnergistasjonKople Kople——
Tofte Bensin og Service ASDiverse Diverse——
Bryn SenterMer Mer——
KongshavnST1 ST1—29.52
Grønlia OsloRecharge Recharge——

Mangler det en stasjon i kråkstad?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.