⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Bjørnafjorden

Vestland

Diesel

19.98 kr/l

fra

Bensin 95

17.54 kr/l

fra

HVO100

22.41 kr/l

fra

90 stasjoner i Bjørnafjorden · 14 merker i Bjørnafjorden

StasjonMerkeDieselBensin 95
Lønningen 19.9830.34
Lagunen Storsenter 20.0417.54
Bønes Auto 20.9821.32
Circle K Automat FyllingsdalenMer Mer20.9821.32
Rådal 21.9929.04
Uno-X Fyllingsdalen 22.3822.38
ØlvesvegenYX YX22.8425.21
Storebø IKHaltbakk Express Haltbakk Express22.925.79
Circle K Automat HatlestrandCircle K Automat Circle K Automat22.9525.54
fjord oil uggdal 23.129.57
ArnatveitHaltbakk Express Haltbakk Express23.1429.19
KokstadUno X Uno X23.4729.95
Kilen AutomatHaltbakk Express Haltbakk Express23.5329.67
BlomsterdalenST1 ST123.8630.77
OsEsso Esso23.9125.63
LandåstorgetEsso Express Esso Express24.7928.97
Circle K FleslandRecharge Recharge24.8925.99
bunker oil kilen 24.9927.99
YX 7-Eleven Natland 24.9925.69
Shell Express KokstadHaltbakk Express Haltbakk Express24.9925.99
NesttunCircle K Circle K25.3628.51
Shell BønesST1 ST125.4429.2
Bergen Marine SøreidgrendaDiverse Diverse25.46—
Bjørkheim TEYX YX25.5326.69
NattlandUno-X 7-Eleven Uno-X 7-Eleven25.630.22
Ulvenvegen 25.6430.77
Fjøsanger TEUno X Uno X25.8430.24
NesttunST1 ST126.1426.71
OsøyroUno X Uno X26.2230.48
Sædalen TECircle K Automat Circle K Automat26.3230.86
Nattland TEUno X Uno X26.3928.89
VikenCircle K Circle K26.5727.41
LyseklosterEsso Express Esso Express26.7627.96
AustevollUno X Uno X26.8630.8
Blom Servicesenter MECAST1 ST127.0927.79
Joker Revnestranden 27.1729.47
Tysnes IpEsso Esso27.2925.26
FyllingsdalenCircle K Automat Circle K Automat27.3128.54
StamsnesetHaltbakk Express Haltbakk Express27.4329.93
FleslandCircle K Circle K27.629.7
Fjøsanger TE 27.6130.69
SøreideUno X Uno X27.6928.94
Søfteland THaltbakk Express Haltbakk Express27.9528.94
SandsliCircle K Circle K27.9827.48
OsUno X Uno X28.0629.91
NesttunEsso Esso28.1230.82
StrandebarmHaltbakk Express Haltbakk Express28.1229.5
FyllingsdalenUno X Uno X28.2428.29
Laguneparken TST1 ST128.3427.1
Varden TEST1 ST128.3428.46
FusaCircle K Automat Circle K Automat28.3626.57
Strandvik 28.4830.81
Våge HavnDiverse Diverse28.49—
KanalveienEsso Esso28.629.64
StoretveitST1 ST128.6228.04
EikelandsosenHaltbakk Express Haltbakk Express28.6830.9
HegglandsdalenDiverse Diverse——
Rema 1000 Kuven StasjonMer Mer——
Os SuperchargerTesla Tesla——
AMFI OsKople Kople——
Kiwi Gudridflaten OsRecharge Recharge——
Kiwi MobergRecharge Recharge——
Meny OsMer Mer——
EikelandsosenKople Kople——
Spar Nore NesetRecharge Recharge——
Halhjem fergekaiMer Mer——
Drange Båtservice & Co AKDiverse Diverse——
VedholmenDiverse Diverse——
Vedholmen MarinaDiverse Diverse——
VedholmenHaltbakk Express Haltbakk Express——
Våge fergekaiMer Mer——
Tysnes MarinaDiverse Diverse——
VågeMer Mer——
Milde BåtlagHaltbakk Express Haltbakk Express——
Kiwi SandsliRecharge Recharge——
Hjellestad MarinaHaltbakk Express Haltbakk Express——
Møller Bil KokstadDiverse Diverse——
Rema 1000 SøreideMer Mer——
Meny DolvikenMer Mer——
Bertel O. Steen KokstadMer Mer——
Rema 1000 FjøsangerMer Mer——
GjermundshamnMer Mer——
Extra AustevollKople Kople——
DolvikDiverse Diverse——
Taxi - FleslandMer Mer——
StorebøHaltbakk Express Haltbakk Express—28.93
Storebø MarinaDiverse Diverse——
Kiwi BjørkheimRecharge Recharge——
DanmarksplassMer Mer——
Fyllingsdalen KrokatjønnveienMer Mer——

Mangler det en stasjon i bjørnafjorden?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.