⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Bergen

Innlandet

Diesel

20.98 kr/l

fra

Bensin 95

18.55 kr/l

fra

HVO100

22.95 kr/l

fra

64 stasjoner i Bergen · 14 merker i Bergen

StasjonMerkeDieselBensin 95
Circle K Automat FyllingsdalenMer Mer20.9821.32
Kjøkkelvik 20.9929.4
Shell NygardMer Mer21.1618.55
Uno-X Fyllingsdalen 22.3822.38
DokkenUno X TRUCK Uno X TRUCK23.0530.49
HelleveienCircle K Circle K23.3127.04
VestkantenEsso Esso23.526.91
Laksevåg TEEsso Esso24.3826.79
Sædalen TECircle K Automat Circle K Automat24.6825.39
BlomsterdalenST1 ST124.7525.85
SandvikenST1 ST124.9927.81
Shell Express KokstadHaltbakk Express Haltbakk Express24.9925.99
YX 7-Eleven Natland 24.9925.69
KleppestøHaltbakk Express Haltbakk Express24.9925.99
Bergen Marine SøreidgrendaDiverse Diverse25.48—
FyllingsdalenCircle K Automat Circle K Automat25.5625.58
VikenCircle K Circle K25.5927.44
NattlandUno-X 7-Eleven Uno-X 7-Eleven25.6130.29
KanalveienEsso Esso25.6927.79
KjøkkelvikDiverse Diverse25.69—
Nattland TEUno X Uno X26.3928.89
Fjøsanger TEUno X Uno X26.6230.31
Varden TEST1 ST126.8330.96
LandåstorgetEsso Express Esso Express26.9628.95
Blom Servicesenter MECAST1 ST127.0927.79
StoretveitST1 ST127.2628.77
AskøyCircle K Automat Circle K Automat27.3629.11
StamsnesetHaltbakk Express Haltbakk Express27.4529.99
Fjøsanger TE 27.6430.76
FyllingsdalenUno X Uno X28.2728.33
GodvikCircle K Automat Circle K Automat28.530.98
Havrommet BergenDiverse Diverse28.54—
Marine LoddefjordHaltbakk Express Haltbakk Express——
Engelshamn Marina LoddefjordDiverse Diverse——
Marine BergenHaltbakk Express Haltbakk Express——
Milde BåtlagHaltbakk Express Haltbakk Express——
Hjellestad MarinaHaltbakk Express Haltbakk Express——
Grethe GjelsvikDiverse Diverse——
Håkonshella MarinaDiverse Diverse——
Åstveit MarinaDiverse Diverse——
TrengereidMer Mer——
Arna SuperchargerTesla Tesla——
YX 7-Eleven Øyrane TorgRecharge Recharge——
Kvamsvegen 11Diverse Diverse——
Bunnpris HordvikRecharge Recharge——
Extra UlsetKople Kople——
EL EidsvågUno X Uno X——
Taxi - BystasjonenMer Mer——
DanmarksplassMer Mer——
Rema 1000 FjøsangerMer Mer——
Fyllingsdalen KrokatjønnveienMer Mer——
Kiwi SandsliRecharge Recharge——
Lyderhorn HurtigladereMer Mer——
Meny DolvikenMer Mer——
Vestkanten Storsenter P3Kople Kople——
Rema 1000 SøreideMer Mer——
Vadmyra og Vestre HurtigladereMer Mer——
Møller Bil KokstadDiverse Diverse——
Bertel O. Steen KokstadMer Mer——
Kiwi Godvik BergenRecharge Recharge——
Sande Auto VestRecharge Recharge——
Taxi - FleslandMer Mer——
DolvikDiverse Diverse——
Bergen havnDiverse Diverse——

Mangler det en stasjon i bergen?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.