⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain
Drivstoffapp

Haku

Uno X

Uno X polttoainehinnat kohteessa Oslo

Diesel

22.31 kr/l

Bensiini 95

19.37 kr/l

HVO100

24.12 kr/l

AsemaDieselBensiini 95
Uno-X Truck Alna22.3119.37
Fredensborg22.827.5
Maritim22.9925.91
Smalvollveien23.0727.37
Oppsal23.1530.25
Ullern Vest23.1830.22
Gressbanen23.2426.92
Østre Aker Vei23.2627.25
Lambertseter23.2628.41
Alfaset23.4727.37
Nedre Bekkelaget23.6126.37
Bryn23.9126.55
Linderud Nord24.1526.77
Grorud24.1525.6
Linderud Sør24.8727.73
Sværsvann25.1327.06
Tåsen25.7727.44
Rustad28.429.82
Ryen28.4528.9

Puuttuuko Uno Xlta asema tai tieto?

Lisää asema tai ehdota merkkiä, jos se on uusi.