⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain
Drivstoffapp

Haku

Esso

Esso polttoainehinnat kohteessa Oslo

Diesel

22.91 kr/l

Bensiini 95

25.48 kr/l

HVO100

22.65 kr/l

AsemaDieselBensiini 95
Ryen22.9126.49
Alna22.9528.57
Haugenstua23.0628
Kalbakken23.2430.05
Holmlia23.630.62
Tveita23.7526.9
Sogn24.3225.48
Karihaugen24.5326.59
Hellerudveien25.0128.56
Trondheimsveien25.5625.96

Puuttuuko Essolta asema tai tieto?

Lisää asema tai ehdota merkkiä, jos se on uusi.