⚠️ Webbplats Under Utveckling - Vissa funktioner kanske inte fungerar helt korrekt, men uppdateringar publiceras varje timme ⚠️ Webbplats Under Utveckling - Vissa funktioner kanske inte fungerar helt korrekt, men uppdateringar publiceras varje timme ⚠️ Webbplats Under Utveckling - Vissa funktioner kanske inte fungerar helt korrekt, men uppdateringar publiceras varje timme ⚠️ Webbplats Under Utveckling - Vissa funktioner kanske inte fungerar helt korrekt, men uppdateringar publiceras varje timme
Drivstoffapp

Sök

ST1

ST1 bränslepriser i Oslo

Diesel

22.78 kr/l

Bensin 95

25.47 kr/l

HVO100

16.27 kr/l

StationDieselBensin 95
Sinsen22.7826.72
Rommen23.126.58
Frogner23.2628.07
Mortensrud23.5427.6
Furuset23.8725.99
Kværner24.1728.63
Kastellet24.5630.73
Prinsdal24.6725.47
Bjølsen25.3426.96
Etterstad25.3525.76
Grorud25.8425.59
Vinderen27.7829.56
Manglerud27.8928.47
Ullern27.9630.48
Kongshavn—29.63

Saknar ST1 en station eller en uppgift?

Lägg till en station, eller föreslå varumärket om det är nytt.