⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Røra

Trøndelag

Diesel

19.25 kr/l

fra

Bensin 95

18.81 kr/l

fra

HVO100

23.51 kr/l

fra

61 stasjoner i Røra · 16 merker i Røra

StasjonMerkeDieselBensin 95
InderøyDRIV DRIV19.2530.58
Circle K LevangerRecharge Recharge20.4827.82
trøndelag diesel verdal 20.4918.81
GropaDRIV DRIV2229.43
DampsagaEsso Esso22.3126.68
SannanCircle K Circle K22.3627.63
VerdalYX YX22.4226.18
GråmyraEsso Express Esso Express22.5427.62
Røra automatYX YX22.8919.27
Steinkjer SentrumUno X Uno X22.9928.31
LevangerUno X Uno X23.0829.19
Sørsia SteinkjerUno X Uno X23.0830.16
GråmyraYX YX23.1727.74
AsphaugenEsso Esso23.3626.99
SparbuYX YX23.4325.79
VerdalEsso Energi Esso Energi23.4430.03
MalmYX YX23.4527.59
Inderøy MarinaDiverse Diverse23.64—
LevangerST1 ST123.7426.92
VukuBest Best23.8130.72
SparbuST1 ST124.1626.34
SteinkjerCircle K Circle K24.2530
SteinkjerEsso Energi Esso Energi24.4326.77
VerdalST1 ST124.527.27
Marinetank LevangerDiverse Diverse24.84—
SteinkjerDRIV DRIV24.8830.2
Boby nCircle K Automat Circle K Automat25.0128.24
VerdalEsso Esso25.7226.81
VerrastrandaEsso Esso25.929.66
MosvikDRIV DRIV26.5729.56
SkognDRIV DRIV26.9429.29
Shell SparbuST1 ST12728.72
InderøyST1 ST127.6129.64
Esso DampsagaKople Kople27.7928.93
LevangerCircle K Automat Circle K Automat28.2529.62
FollafossDRIV DRIV28.4328.98
VerdalDRIV DRIV28.5230.3
LevangerUno X Uno X28.5728.73
YtterøyHaltbakk Express Haltbakk Express28.5726.18
GråmyraDRIV DRIV28.6730.85
GråmyraCircle K Circle K28.9530.27
Circle K Truck Steinkjer 29.4528.93
Røra InderøyDiverse Diverse——
Amfi VerdalKople Kople——
Sulland Verdal (Madsen Bil)Diverse Diverse——
Extra & YX VerdalKople Kople——
Extra MæreKople Kople——
Alti VerdalMer Mer——
RøstadUno X Uno X——
LevangerCircle K Circle K—29
NAF MoafjæraKople Kople——
Coop Extra Moan LevangerDiverse Diverse——
MagnetenRecharge Recharge——
Alti MagnetenMer Mer——
Levanger SuperchargerTesla Tesla——
SkarnsundetDRIV DRIV——
Sannan Handelspark SteinkjerDiverse Diverse——
AMFI SteinkjerKople Kople——
GråmyraDRIV DRIV—30.72
YX GråmyraKople Kople——
Steinkjer SuperchargerTesla Tesla——

Mangler det en stasjon i røra?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.