⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time ⚠️ Nettside Under Utvikling - Noen funksjoner fungerer kanskje ikke helt riktig, men oppdateringer publiseres hver time
Drivstoffapp

Søk

Drivstoffpriser i Kvæfjord

Troms

Diesel

21.83 kr/l

fra

Bensin 95

24.79 kr/l

fra

HVO100

23.73 kr/l

fra

30 stasjoner i Kvæfjord · 12 merker i Kvæfjord

StasjonMerkeDieselBensin 95
BorkenesYX YX21.8325.31
EvenskjerYX YX22.3325.6
SeljestadUno X Uno X22.526.01
KilamyraUno X Uno X23.0326.25
SørvikYX YX23.0826.16
BergsengST1 ST123.1625.07
StangnesterminalenCircle K Truckdiesel Circle K Truckdiesel23.1627.4
SigerfjordYX YX23.7926.03
KongsvikaDiverse Diverse23.8225.3
HarstadYX YX23.8324.94
RødskjærKnapphus Energi Knapphus Energi24.0128.29
GullesfjordHaltbakk Express Haltbakk Express24.0930.34
KongsvikYX YX24.326.73
ÅsbyST1 ST124.3924.79
HarstadST1 ST125.1630.16
RødskjærKnapphus Energi Knapphus Energi26.5626.72
Harstad BåtforeningDiverse Diverse26.99—
Hjelholmen TankanleggDiverse Diverse27.55—
HarstadCircle K Circle K28.5930.34
YX Evenskjer 28.630.44
ChargeUP - Evensen BussreiserDiverse Diverse——
TiketalenDiverse Diverse——
HarstadMinol Minol——
Tjeldsundbrua HotelDiverse Diverse——
AMFI KanebogenKople Kople——
Trekanten ParkeringshusDiverse Diverse——
Norbil HarstadRecharge Recharge——
Gangsås MarineCircle K Circle K——
Gullesfjord CampingMer Mer——
FjelldalHaltbakk Express Haltbakk Express——

Mangler det en stasjon i kvæfjord?

Legg den til, eller legg til et sted appen ikke kjenner ennå.