⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain
Drivstoffapp

Haku

Polttoainehinnat kohteessa Sarpsborg

Østfold

Diesel

20.13 kr/l

alkaen

Bensiini 95

18.75 kr/l

alkaen

HVO100

26.27 kr/l

alkaen

17 asemaa kohteessa Sarpsborg · 9 merkkiä kohteessa Sarpsborg

AsemaMerkkiDieselBensiini 95
Uno-X ValaskjoldMer Mer20.1318.75
Uno-X Årum 20.1318.75
SannesundEsso Esso23.4428.08
VarteiggatenEsso Express Esso Express23.8326.86
KirkegatenYX YX25.225.8
Kurland LandeUno X Uno X25.5925.86
TunejordetUno X Uno X26.7329.06
ValaskjoldUno X Uno X26.8930.23
AlvimCircle K Circle K28.2429.41
Circle K Automat Hafslund 28.7530.38
Stopp Tune Senter, SarpsborgMer Mer——
Extra og Obs Bygg TuneKople Kople——
Coop BorgenhaugenDiverse Diverse——
Fortum Hurtigladestasjon Brennes Auto, SarpsborgDiverse Diverse——
McDonald´s SarpsborgRecharge Recharge——
AMFI BorgKople Kople——
Værn SarpsborgDiverse Diverse——

Puuttuuko sarpsborgsta asema?

Lisää se tai lisää paikka, jota sovellus ei vielä tunne.