⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain
Drivstoffapp

Haku

Uno X

Uno X polttoainehinnat kohteessa Kløfta

Diesel

22.31 kr/l

Bensiini 95

19.37 kr/l

HVO100

28.1 kr/l

AsemaDieselBensiini 95
Uno-X Truck Alna22.3119.37
Linderud Nord24.727.37
Råholt25.4630.1
Gjelleråsen Nord25.5330.15
Alfaset25.829.23
Jessheim25.9328.29
Lillestrøm25.9630.22
Strømmen26.1827.85
Østre Aker Vei26.7528.25
Nittedal26.8228.45
Fetsund26.8829.76
Smalvollveien26.9127.63
Kløfta27.0829.23
Linderud Sør27.128.54
Hakadal27.3730.27
Grorud27.5728.03
Hvam27.9928.42
Rælingen28.2229.15
Eurosenteret28.4729.6
Skedsmokorset——

Puuttuuko Uno Xlta asema tai tieto?

Lisää asema tai ehdota merkkiä, jos se on uusi.