⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain ⚠️ Sivusto on rakenteilla – jotkin ominaisuudet eivät välttämättä toimi kunnolla, mutta päivityksiä julkaistaan tunneittain
Drivstoffapp

Haku

Polttoainehinnat kohteessa Drammen

Buskerud

Diesel

21.98 kr/l

alkaen

Bensiini 95

18.79 kr/l

alkaen

HVO100

19.67 kr/l

alkaen

19 asemaa kohteessa Drammen · 10 merkkiä kohteessa Drammen

AsemaMerkkiDieselBensiini 95
Espa Servicesenter AS 21.9818.79
Lund OljesenterDiverse Diverse23.6924.88
HolmenCircle K Truckdiesel Circle K Truckdiesel23.724.62
Circle K RundtomAutomat 1 Automat 123.9227.38
Uno-X GulskogenKople Kople23.9227.38
SvingenST1 ST125.1629.5
TravbanenUno X Uno X25.5829.57
KobbervikdalenAutomat 1 Automat 125.5827.94
BrakerøyaST1 ST126.530.26
KonnerudCircle K Circle K26.6428.25
FarmenEsso Express Esso Express26.6429.43
StrømsøCircle K Circle K26.8830.19
MjøndalenUno X Uno X26.929.68
RundtomCircle K Circle K27.2828.02
GulskogenUno X Uno X27.7330.27
HolmenDRIV DRIV27.7328.79
KobbervikdalenEsso Esso27.7527.79
ParkEsso Esso27.7829.04
RosenkrantzgataCircle K Circle K28.1129.47

Puuttuuko drammensta asema?

Lisää se tai lisää paikka, jota sovellus ei vielä tunne.